• halepi topraklarımıza katınca yapılacaklar

  6.
  (#35193106) aslında chp bunu yaptı, erbakan yaptı bu yapılabilir.

  Hatay 'ın türkiye ye katılışı.
  kuzey kıbrıs'ın kuruluşu
  Aynı mantık, demokratik yolla yapılabilir.

  Rusya kırım I zorla kaptı yakın geçmişte bu olabilir.
  2 ... atabetul e hak ariyik
 • kediler yazar olsa açacağı başlıklar

  1564.
  kediler yazar olsa açacağı başlıklar

  tekirin mavi gözün lens mi diye sorması.

  Kıçımda gördüğüm delik yara mıdır sorunsalı.
  10 ... atabetul e hak ariyik
 • ege adaları yunan işgalli dünya lideri türkiye

  1.
  12 ada yunan
  gavurunun
  olmuş.
  Onları`
  geri`
  almadan
  süpergüç`
  olduk
  diyemeyiz.
  4 ... atabetul e hak ariyik
 • mini etekli kız çarşaflı kız birlikteliği

  6.
  Avrupa'da görülen ilişki türüdür.

  Alman lena surii reyna(ر١ئن١),
  isveçli zara surii rabia(ر١ب١ًء),
  Dnimarkalı emmelie surii emine(١مًن)
  şimdilik aklıma gelen örneklerdir.
  Ayrıca bkz.Ensest
  3 ... atabetul e hak ariyik
 • münir özkul un gömdüğü ünlüler

  59.
  Sakın gömdü demee gömenin üstünde bir gömeeen vardır

  Tamam vurmayın. swh
  Ben yaş 35 i görmeyi çok istiyorum, imtihan dünyasında herkesin çabuk göçüp, gittiği bu dünyada münir özkul a hayatın her aşamasında sabır ve sağlık diliyorum. Varolsun o olmasaydı, lisede tuvalette bok kokusu içinde sigara içmeyi, keyifli sanan arkadaşlarım olmayacaktı. Şimdi onlar askerde aha yazıyorum, nah içerler artık. swh
  5 -1 ... atabetul e hak ariyik
 • türk işçi çalıştırmam diyen suriyeli patron

  5.
  Futbolda hakemler üzerinden vardığımız bir tespit bu;
  gavur gavurun destekçisidir deriz ya da it iti ısırmaz deriz ya aynen o mesele. Suriye temizlenirse bir gün, suriyelileri gönderelim geri, burdakiler şanslı ama yine de canlı bomba patlaması oluyor. Avrupadakiler daha şanslı beyaz bacaklılar, sarışın kızlar, modern şehir arapça kalıntı yok, paran varsa hayatı yaşarsın ohh miss.
  Suriyelileri ab ve suriye ye gönderelim. Başka türlü iflah olmaz türkiye.
  5 -1 ... atabetul e hak ariyik
 • google translate

  357.
  Bir takım eksikleri hala olmasına karşın;

  işten çıkınca adama ingilizce am günü yağ

  kadar saçma çevirmiyor, şimdilik şöyle;

  işten çıkan ingiliz adama gün am yağlama

  Ufak pürüzleri giderirlerse sonuna günü deyiverirse, bu iş tamamdır diyeceğim.
  3 ... atabetul e hak ariyik
 • kadir mısıroğlu nun yanlışıkla tayyibe laf sokması

  5.
  Deli raporu olan sözüm ona tarihçinin alanen saf değiştirip, m. Kemal atatürk'e çok ince bir şahsiyeti vardı, hoş görülü idi, ilk ruslarla anlaşmayı yaptı ve onun acısı benim acımdır gibi hissederdi demek istemiş.

  Evet arkadaşlar gideceğiniz yolda eminim adımla yürümezseniz, sizi kendi yoluna çekecek rüzgarların esiri olursunuz, sırtınızı rüzgarlara dayamak da bir yere kadardır çünkü savruldukça, kayalıklara çarpar; darbe alır, yok olursunuz.

  En iyisi tarihi olduğu gibi eğer atatürk haksızsa bile uygun bir dille anlatmak gerekir.
  10 kasım da herkes tuvalete girsin dersen, tarihçiyim demen kimseyi heyecanlandırmaz, seni tarafsız değil kindar biri olarak tanırlar. Benden söylemesi...
  5 -1 ... atabetul e hak ariyik
 • seyit onbaşının 250 kg top kaldırdığına inanmak

  198.
  Evet bu bilgiye inanırsanız büyük bir yanlış yaparsınız, geçimini sağlamak için odunculuk yapan cennet mekan seyit onbaşı 271 kiloluk gülleyi iki hamlede kaldırdığını resmi tarih söyler.
  Siz bu bilgiye inanmayın çünkü 21-22 kilo fazlası daha vardır.
  6 ... atabetul e hak ariyik
 • stoya gibi beyaz tenli kız bulunabilecek iller

  37.
  Saf türkse beyazdır, bazı kürt kızlar da beyazdır, kafatası ölçümü yapmadan evlenmeyin.
  6 -1 ... atabetul e hak ariyik
 • canlı bombayı tanımanı yolları

  8.
  Emniyet güçleri, canlı bombaları ‘‘patlamadan’’ önce tanımak için özel eğitiliyor. Peki vatandaş, yanındaki kişinin bir saniye sonra patlayacağını nasıl anlayacak?

  Artan terör olayları karşısında dikkatli olun, teröristinizi tanıyın!

  Özellikle büyük kentlerde canlı bomba kurbanı olmamak için elinizdeki tek seçenek onu tanımak. Bunun için uzmanlar ve psikiyatrlar canlı bombaları tanıma formüllerini veriyorlar. Öncelikle teröristlerin şiddet hareketleri için özel eğitildiklerini unutmamak gerekiyor. Teröristler eylem sırasında belli bir plan içinde hareket ediyor. Bu yüzden öncelikle hedef olabilecek yerlerden uzak durmak, bomba kurbanı olmamak için önemli bir etken.

  BAKIŞLARA DiKKAT

  Canlı bombayı ele veren ilk unsur bakışları. Uyuşturucu ve cesaret verici ilaç aldıklarından göz bebekleri normalden büyüktür. Bakışları bulanıktır. Gözleri, hedef aldığı noktaya kilitlenmiştir. insanlarla göz göze gelmez ve bakışları gelip geçenlere takılmaz. Hızlı kalp atışı nedeniyle kan dolaşımı artacağından, yüzde kızarma ve terleme görülür.

  ELBiSE KAMUFLAJI

  Canlı bombaların üzerlerindeki patlayıcıyı gizlemek için özellikle bol elbiseleri tercih ederler ya da çanta taşırlar. Yazın sıcak olmasına rağmen montunu çıkarmayan çantasını sağa sola çarpmamasına özen gösteren kişilere dikkat edilmelidir.

  Anadolu kentlerinde yöresel giysileri tercih eden eylemciler, büyük şehirlerde bu giysilerle dikkat çekeceklerinden modern kıyafetlere bürünürler.

  Özellikle kadınlar, eylemde giydikleri son moda giysileri, üzerlerinde emanet gibi taşırlar. Hareketleri ve acemice yapılmış makyajlarıyla canlı bombalar, bu hallerinden ayırt edilebilirler.

  KAMiKAZE SENDROMU

  Hedefini yok etmek için sistematik olarak kendini yok etmeye programlanmış canlı bombanın deşifre olduğu an, en tehlikeli olduğu zaman dilimi.

  Psikiyatrlar, ikinci Dünya Savaşı'nda Japon kamikaze pilotlarında görülen bu sendroma dikkat çekiyor. Buna göre kendini yok etme fikri kişide bunun bir an önce olup bitmesi isteğini beraberinde getiriyor. Bu yüzden Japon pilotlar, asıl hedefleri olan uçak gemileri yerine ilk hatta yer alan küçük muhriplerin üzerine intihar dalışı yapıyormuş.

  Deşifre olan ya da hedefine giderken engellenen canlı bombanın ilk tepkisi bombanın fitilini çekmek oluyor. Bu nedenle şüphelenilen kişiyi kontrol etmeye, konuşmaya veya etkisiz hale getirmeye kalkışmamak gerekiyor.

  HEDEF HALKTIR

  Terörün hedefi halktır. Eylemin ses getirmesi için özellikle kalabalık ve herkesin geçtiği alanlar hedef seçiliyor. Bu nedenle mümkün olduğu kadar kalabalıktan ve insanların yoğun olarak bulunduğu alanlarda oyalanmaktan kaçınmak gerekiyor.

  Teröristler, kalabalığın özel bir amaç için toplandığı (miting, maç, konser) alanlarda, organizasyonla ilgilenmedikleri için kendilerini belli ederler.

  Hedefe aceleci ve direkt hareketler canlı bombayı ele verir. Eylemciyi mutlaka bir ya da birkaç terörist uzaktan izler. iki üç kişilik grup, eylem yerine yaklaşınca birbirinden ayrılır. Eyleme birkaç saniye kala canlı bomba liderinden ‘‘okey’’ almak için gözleriyle onu arar. Bu bakış onu ele verebilir.

  NE YAPMAK GEREKiYOR

  Yapılması gereken eğer kapalı bir alandaysanız o mekanının sahibi ya da yöneticisine durumu gizlice bildirmek. En kısa zamanda emniyet güçlerini haberdar etmek ve şüpheyi anlatmak.

  Uzmanlar kişinin ‘‘Ya terörist değilse yerin dibine geçerim. Ben gideyim de ne olursa olsun’’ diye sessiz sedasız uzaklaşmasının yanlış olduğunu belirtiyorlar. Bir yanlış alarmın, ‘‘keşke söyleseydim bu insanlar ölmeyebilirdi’’ demekten çok daha iyi olduğunu unutmamak gerekiyor.

  Kaynak: hürriyet.
  7 ... atabetul e hak ariyik
 • kız kadın bayan hatun karı avrat dilber

  4.
  Küçük kız masum, türk kadını iyi ev kadını, bayan saygı hitap konusunda kullanırım, hatun kadının eski türkçede yeri, karı kirolarin, avrat silah at kadar önem verdiğimiz mevzu, dilberi daha yeni duydum.
  3 ... atabetul e hak ariyik
 • kahvenin kolunu avuç içine kadar çekip kazak içmek

  26.
  (bkz: geçsen oldu ister yat)
  (bkz: geç oldu yat istersen)
  6 ... atabetul e hak ariyik
 • sözlükte bir geceliğine sadece bayanlar yazsaydı

  3.
  Rekabet olurdu aynen katılıyorum. Hayat bunlardan ibaret değil ama evlilik programları, stil programları bu kadınlar sayesinde ayakta kalıyor. Ego savaşları.
  2 ... atabetul e hak ariyik
 • kadınlardaki en gereksiz organ

  1.
  Kadın sanattır, sanatı bozan parça olur mu? Şöyle söyleyelim her çarkın birbirini döndürdüğü sistemde şu çark gereksizdir denilebilir mi?

  Ben kadına çeneyi daha çok yakıştırırım mesela, ben konuşunca elimden uçup, gidiyor o konuşsun ben dinleyim.

  Kadın sanat eseridir onu o haliyle beğeneceksin, bir sorun varsa sanatçıyı eleştir. Nitekim en güzel biçimde yaratıldık, kadın güzeldir...
  Her neyse ben güzele güzel demem güzel benim olmadıkça...
  6 -1 ... atabetul e hak ariyik
 • şortlu kız görünce tövbe tövbe diyen erkek

  2.
  Şort ahlaklı beyefendinin bir kere bakınca sağ sol loblarini noluyor beaa tevbe tevbe diye gözünü çevirdiği ve short ahlaktan tall ahlaka seviye atlayan beyefendidir.
  Vesveseye demiştir umarım.
  2 -1 ... atabetul e hak ariyik
 • 65 yaşındaki kızın 15 yaşındaki amcayı kesmesi

  9.
  Amcanızla yürüyüşe çıkmışsınızdır, 65 yaşında ben kız diyim, siz ne anlarsanız anlayın şahsın amcamı kesmesi olayı. Bre andaval jeday mısın sith misin?

  Çok mu star wars izledin amcamı nasıl kesersin?

  Samurai olsa bu kadarını yapamaz nokta net.
  4 ... atabetul e hak ariyik
 • hatunun memesini yalayıp emerken süt gelmesi

  15.
  Arkadaşlar troll demeyin cidden olabiliyor fakat bu arkadaş bilerek de yapmış olabilir. Sütün kaynağı kadın kısmeti eksilmez ama erkeğe yaramaz, bebek emerken ağzına mikrop gidebilir, savunması zayıf olur dikkatli olmak gerek.
  6 ... atabetul e hak ariyik
 • google a the cross shield yazınca çıkanlar

  1.
  isis propagandası yapan yabancı bir sitenin, 2 askerin şehit edildiği videoyu yayınlaması.

  Bu askerler gerçek mı bilmiyorum ama daha fazlasını izleyemedim korktum be sözlük, isidlileri konuşturup, yakalım kısasa kısas değil mi?
  2 ... atabetul e hak ariyik
 • erkeklerde meme ucu

  12.
  Ben bir faydasını gördüm ama hayati bir şey ya, bir kadın erkeği istediği yere sürükler mi evet sürükler 2 metrelik adam olsun, sürükler meme ucundad cimcik atacak kadar sıkıp, tutun sike sike pardon sıka sıka dünya turu atarsınız. Yalnız kulak çekmekten daha çok acıtıyor, devamında kindar bir bakış bir nefret görürsünüz o gözlerde.
  3 ... atabetul e hak ariyik
 • yeni şeyler getiriyorum